دبیر ستاد جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور از شرکت ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر از جوانان عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان خبر داد.

به گزراش مساجد نیوز, مجتبی میرزایی نسب، مدیرکل امور هنری و جشنواره بزرگ جوانان مسجد ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، امروز (۱۹ مهر) در حاشیه برگزاری مرحله استانی دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(صلی الله علیه و اله) رشت  اظهار کرد: ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در سال جاری جشنواره بزرگ جوانان مساجد را در چهار بخش جشنواره قرآنی مدهامتان، جشنواره هنرهای نمایشی در حوزه تئاتر و فیلم کوتاه، آوا و نغمه های آسمانی در بخش تواشیح و جشنواره سرود را برگزار می کند.

 

وی با بیان اینکه جشنواره قرآنی مدهامتان از جشنواره های مهم و پر مخاطب ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور است، افزود: در صورت تامین اعتبارات مالی در سال جاری نخستین جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه کانون های روستایی را برگزار خواهیم کرد.

 

میرزایی با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان طی سال جاری تصریح کرد: آغاز این جشنواره با برگزاری مرحله استانی مسابقات در گیلان کلید خورد.

 

وی از شرکت ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر از نوجوانان و جوانان عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در جشنواره قرآنی مدهامتان خبر داد و اذعان کرد: با توجه به اینکه ثبت نام در برخی استان ها ادامه دارد تعداد شرکت کنندگان افزایش خواهد یافت.

 

دبیر ستاد جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور از عدم برگزاری این مسابقات در رشته تفسیر در سال جاری خبر داد و گفت: در بخش زیر ۱۸ سال نیز تعداد رشته ها به سه رشته کاهش یافت.

 

وی با اشاره به استقبال خوب اعضای کانون های مساجد از جشنواره مدهامتان خاطرنشان کرد: این مسابقه در محدوده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال برگزار و ویژه اعضای کانون های مساجد است.

 

میرزایی خاطرنشان کرد: امیدواریم در صورت تامین اعتبار بتوانیم فضایی برای ورود نوجوانان به این جشنواره فراهم کرده و رشته ها را گسترش دهیم.

 

منبع:شبستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد