محمد جواد آذری جهرمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام نسبت به آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین واکنش نشان داد.

به گزراش مساجد نیوز؛ نرم افزار های تاکسی آنلاین، به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و تعداد زیادی از افراد برای انجام سفرهای خود از آن استفاده می کنند و همچنین  برای رانندگان جهت ورود به آن زحمت خاصی ندارد. اخیرا آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین گزارش شده است ومحمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به آن واکنش نشان داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “خبر مربوط به آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین تاسف برانگیز است. طبیعتا تا مشخص شدن وضعیت پرونده، قضاوت درباره جزییات آن صحیح نیست . اما نکته مهم این است که کسب وکارهای نوپای این عرصه فرصت مناسبی برای بهبود فضای نامناسب حمل ونقل شهری دارند . استقبال مردم از این خدمات هم نشان دهنده فضای مساعد رشد این کسب وکارهای آنلاین است. در این مسیر رشد اما مراقبت شرکتها از اعتماد کاربران و محافظت از اطلاعات شخصی آنان ضروری است.

مردم به کسب وکارهای نوپا اعتماد دارند و با اطمینان از خدمات آنها استفاده میکنند لذا حفاظت از این سرمایه اعتمادعمومی و لحاظ کردن روال های قانونی برای به خدمت گرفتن افراد مناسب و ایجاد فضای امن برای سفرهای شهری باید به اولویت تبدیل شود. کسب وکارهای نوپای ایرانی اگر میخواهند به الگویی از خدمات مناسب تبدیل شوند باید ضریب و احتمال خطا را به حداقل برسانند و تجربه اتفاقات نامناسب و اشتباهات سرویسهای مشابه در دیگر کشورها را مد نظر داشته باشند”.

واکنش وزیر ارتباطات به آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین + عکس

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد