امام جمعه پردیس درباره دلایل هجمه برخی کانال های تلگرامی و سایت های ضد انقلاب علیه رئیس قوه قضاییه نیز بیان داشت: دستگاه قضایی یک دستگاه کاملاً مستقلی بوده و کار او رسیدگی به جرائم داخلی و خارجی است.

حجت الاسلام حسین توسلی، امام جمعه پردیس در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی مساجدنیوز، درباره دلایل تهمت زنی و شبهه افکنی شبکه های معاند علیه مقامات و مسئولین ارشد جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: دشمن هرگاه علیه نظام و مسئولین آن سمپاشی کرده و تهمت می زند، باید بدانیم موفقیت و پیشرفت نظام در رسیدن به اهداف اتفاق افتاده و دشمن از این موضوع شدیداً عصبانی است و عصبانیت خود را هتاکی، ناسزا گویی و تهمت زدن دنبال می کند.
وی افزود: امام راحل می فرمودند:” هر گاه دشمن علیه ما موضع بگیرد بدانیم که کارمان درست پیش می رود” امروزه نیز دشمن به ویژه اسرائیل غاصب و آمریکا از سیاست خارجی، سیاست داخلی، حمایت ما از ملت های مظلوم منطقه و جبهه گیری و ایستادگی در برابر تکفیری ها عصبانی است، به همین دلیل این عصبانیت و ترس را در سمپاشی و تهمت زدن علیه نظام و مسئولین عالیرتبه آن نشان می دهد.
امام جمعه پردیس درباره دلایل هجمه برخی کانال های تلگرامی و سایت های ضد انقلاب علیه رئیس قوه قضاییه نیز بیان داشت: دستگاه قضایی یک دستگاه کاملاً مستقلی بوده و کار او رسیدگی به جرائم داخلی و خارجی است. در این رسیدگی ها نیز دستگاه قضا با افراد مورد حمایت آمریکا و صهیونیست ها با قاطعیت و تصمیم شجاعانه برخورد می کند تا عدالت محقق شود، طبیعی هم است که پذیرش عدالت برای افراد ظالم و زورگو قابل قبول نیست به همین دلیل عصبانیت و ناراحتی خود را علیه دستگاه قضایی ابراز می کنند. این کار نشان می دهد قوه قضاییه راه صحیحی در برخورد با کسانی که امنیت کشور و ملی را به خطر می اندازند طی می کند. دشمن نیز با تهمت زدن می خواهند عصبانیتشان را مقداری التیام دهند.
وی اضافه کرد: البته مسئولین نیز براساس تناسب کار، اعلام موضع کرده اند. همچنین در جاهایی که لازم باشد پاسخ لازم را خواهند داد. نباید هم فراموش کرد در برخی مواقع لازم است مسئولین موضوعات را برای مردم و افکار عمومی تبیین کنند. در برخی مواقع نیز مشکل با گفتن و مصاحبه حل نمی شود بلکه مسئولین باید با عمل خود پاسخ یاوه گویان را بدهند.
حجت الاسلام توسلی تأکید کرد: خوشبختانه ملت عزیز و بزرگ ایران اسلامی طی ۴۰ سال همواره موضع حمایت از نظام، ولایت فقیه و مسئولین عالیرتبه را اتخاذ کرده اند. مسلماً امت ایران اسلامی در مناسبت های مختلف و نماز جمعه ها اعلام موضع می کنند و این اعلام موضع و حضور آگاهانه و با بصیرت مردم پشتوانه قوی برای نظام و مسئولین بوده و خواهد بود. ملت عزیز ما در تمام شرایط وظایف خود را به خوبی عمل انجام داده اند. به همین دلیل در این مرحله و مراحل بعدی نیز وظایف خود را به خوبی انجام خواهند داد.
انتهای پیام/
راستگردانی

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد