به گزارش مساجد نیوز، از بندرعباس، پس از انتشار فراخوان بخش سرود پانزدهمین جشنواره امام رضا(ع) از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، گروه سرود کانون فرهنگی هنری سقای حسین(ع) روستای حکمی شهرستان میناب اثر خود را با موضوع سیره رضوی به دبیرخانه جشنواره ارسال کرد. پنج هزار و ۸۴۵ نفر با ارایه ۴۵۷ […]

به گزارش مساجد نیوز، از بندرعباس، پس از انتشار فراخوان بخش سرود پانزدهمین جشنواره امام رضا(ع) از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، گروه سرود کانون فرهنگی هنری سقای حسین(ع) روستای حکمی شهرستان میناب اثر خود را با موضوع سیره رضوی به دبیرخانه جشنواره ارسال کرد.

پنج هزار و ۸۴۵ نفر با ارایه ۴۵۷ اثر از مراکز فرهنگی و هنری کانون سراسر کشور در بخش سرود جشنواره رضوی شرکت کردند که از این تعداد ۸۶ اثر به دبیرخانه کشوری جشنواره رضوی ارسال شد که در نهایت ۹ اثر به عنوان «برگزیده» و پنج اثر نیز «شایسته تقدیر» شناخته شدند.

در این رقابت هنری، اثر کانون فرهنگی هنری سقای حسین(ع) از هرمزگان با عنوان «آقاجون»، همراه با ۲ اثر از استان اصفهان و قزوین، گیلان، خراسان رضوی، مرکزی و خوزستان هر کدام یک اثر به عنوان برگزیدگان بخش سرود جشنواره رضوی انتخاب شدند.

امین نعیمی کمال آبادی به عنوان مربی فنی گروه و عباس خرمی به عنوان سرپرست گروه سرود از اعضای فعال کانون فرهنگی هنری سقای حسین(ع) در کسب این افتخار نقش آفرین بودند.

گفتنی است؛ آیین پایانی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام)، در روز جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶، هم‌زمان با ولادت این امام مهربانی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

منبع:سجاده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد