امام جمعه اهرم با اشاره به اینکه حجاب کرامت زن را بالا می برد، گفت: حجاب شامل همه می شود و صفا را در کانون خانواده و در جامعه به درجه والا و جایگاه اصلی خود در نظام آفرینش می رساند.

به گزارش مساجد نیوز, حجت السلام عیسی راستگو شامگاه یک شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه عفاف و حجاب مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم گفت: حجاب از مقدسات و یکی از شعارهای دین ماست که ما در مقابلش شهید دادیم و حادثه مسجد گوهر شاد کسی فراموش نمی کند روزی که زنان و مردان دیندار ما هدفشان این بود که از مقدسات و ارزش های اسلام دفاع کنند.
امام جمعه اهرم افزود: کشف حجاب از سوی عوامل رضاخانی در مسجد گوهر شاد مشهد، هدفشان تجاوز و از بین بردن مقدسات ناب اسلام بود و به خود می بالیم که چنین زنان و مردان آگاه و شجاعی داشتیم که با خون خود این تقدس اسلامی را حفظ کردند.

حجت الاسلام راستگو خاطرنشان کرد: ان شاءالله که بتوانیم از حجاب و کرامت انسانی دفاع کنیم که حجاب محدودیت نیست بلکه مصونیت در برابر گناه است و همچنین ناهنجاری های اجتماعی است که ما باید از آن حفاظت و پاسداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه حجاب کرامت زن را بالا می برد افزود: حجاب شامل همه می شود و صفا را در کانون خانواده و در جامعه به درجه والا و جایگاه اصلی خود در نظام آفرینش می رساند.

امام جمعه شهر اهرم تأکید کرد: حجاب و عفت زنان و مردان ملت مسلمان روشنایی دین اسلام را به تصویر می کشد و دشمنان اسلام در همه حال خواهان حذف ارزش های ما می باشند پس ما نیز باید مانند گذشتگانمان درحفظ آن در  این مسیر گام بر داریم.

منبع:رسا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد