«کابینه دولت دوازدهم باید در تراز نظام اسلامی باشد که آرمان شهدا و امام راحل را پیگیری کند».

حجت الاسلام سید محمد موسوی، امام جمعه آران و بیدگل در گفت و گو با خبرنگار مساجد نیوز درباره ویژگی‌های وزرای کابینه دولت دوازدهم، گفت:
«کابینه دولت دوازدهم باید در تراز نظام اسلامی باشد که آرمان شهدا و امام راحل را پیگیری کند».
وی افزود:
« بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب کابینه دولت نظام اسلامی باید برآمده از مردم در راستای خدمت به آنان باشد، همچنین از ثروتمندانی نباشند که درد دین و مردم را ندارند».
امام جمعه آران بیدگل با بیان اینکه کشور ما به وزرایی نیاز دارد که شعارهای انقلاب را عملی کند، عنوان کرد: «سند ۲۰۳۰ از ضعف دولت یازدهم بود که نباید دوباره اتفاق افتد بنابراین دولت روحانی باید در کابینه خود تغییراتی را ایجاد کند چنین مسائلی را در نظر بگیرند». حجت الاسلام موسوی افزود:
«کابینه دولت اسلامی باید با اخلاص، کار و تلاش بی وقفه  پیگیر دفاع از حقوق محرومان، اهداف انقلاب و اسناد بالادستی نظام برای خدمت به مردم مومن، وفادار و با بصیرت ایران اسلامی باشد».
وی درباره اینکه آیا دولت روحانی فراجناحی است، گفت:
«فراجناحی بودن کابینه دولت به این معنا که از همه گروه‌ها و احزاب مختلف استفاده کرده باشد شعار است، زماینکه معاون اول روحانی در تبلیغات ریاست جمهوری می‌گویند من نماینده اصلاحات هستم تعارض فرمایش اعتدالی ریاست جمهوری  را نشان می دهد».
امام جمعه آران بیدگل افزود:
«اگر قرار است که اعتدال در کابینه برقرار شود دولت باید از گروه ها و جناح ها مختلف در بدنه دولت، در وزارت‌خانه‌ها، کل استانداری‌ها و فرمانداری‌ها و ادارات استفاده کند».
وی در پایان خاطرنشان کرد:
«باید در دولت دوازدهم نیروهای اصولگرا و اصلاح طلب به عنوان دو بال و جناح در کنار هم باشند و برای انقلاب و نظام اسلامی با هم کار کنند در این صورت ما اعتدال را خواهیم دید».

انتهای پیام/

علی آبادی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد