امام جماعت مسجد حمزه سیدالشهدا (ع)، از ارایه خدمات درمانی و ویزیت رایگان بیماران در بخش‌های عمومی و تخصصی در درمانگاه این مسجد خبر داد.

به گزارش مساجد نیوز , حجت‌الاسلام امیر محسن فاطمی مهر  با اشاره به فعالیت‌های درمانگاه مسجد حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: درمانگاه این مسجد که اخیرا به همت خیرین و نمازگزاران این مسجد راه‌اندازی شده است، در بخش‌های عمومی و تخصصی به بیماران به صورت رایگان خدمات ارایه می‌دهد.

 

وی با اشاره به اینکه وسعت این درمانگاه ۲۰۰ متر است و در طبقه سوم مسجد حمزه سیدالشهدا (ع) قرار دارد، خاطر نشان کرد: بخش‌های عمومی، تخصصی، طب سنتی و پوست این درمانگاه در طول هفته سه بار در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و بعد از نماز ظهر و عصر به مدت دو ساعت خدمات گوناگونی را به مراجعان به آن ارایه می‌دهد.

 

امام جماعت مسجد حمزه سیدالشهدا (ع) به دیگر خدماتی که در درمانگاه این مسجد برای مخاطبان ارایه می‌شود، گفت: با کمک‌های خیرین نمازگزار مسجد، به دنبال این هستیم که برای درمانگاه این مسجد تجهیزات دندانپزشکی خریداری کنیم تا بخش دندانپزشکی آن را نیز راه‌اندازی کنیم و بتوانیم در این بخش نیز به همه به مراجعین خدمات رایگان ارایه دهیم.

 

فاطمی مهر در رابطه با افزایش فضای این مسجد، اظهار کرد: فضای صد و پنجاه متری، شبستان مسجد با بهرهگیری از فضای حیاط پشتی بیمارستان مجاور به مسجد اضافه شد، این مسجد شصت ساله با افتتاح بخشهای جدید در پنج طبقه پاسخگوی خیل عظیم اهالی این منطقه است.

 

یادآور می‌شود؛ مسجد حمزه سیدالشهدا (ع) در خیابان مولوی بازار امین‌السلطان واقع شده است.

 

منبع:شبستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد