همزمان با ایام اوقات فراغت، برنامه‌های آ‌موزشی برای مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در مسجد باب الحوایج (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش مساجد نیوز, محسن هاشمی  از برگزاری ویژه‌برنامه‌های اوقات فراغت در مسجد باب‌الحوایج (ع) خبر داد و گفت: برنامه‌های اوقات فراغت در این مسجد ویژه دانش‌آموزان مقاطع سنی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به رشته‌های آموزشی که در این مسجد برگزار می‌شوند، افزود: آموزش زبان انگلیسی، برگزاری اردو و دوره آموزش احکام و عقاید اسلامی، سرود و ورزش از جمله برنامه‌هایی است که در مسجد باب‌الحوائج (ع) برگزار می‌شود.

 

مسئول فرهنگی مسجد باب‌الحوایج (ع) با اشاره به برنامه‌های اردویی که برای نوجوانان در این مسجد برگزار می‌شود، اظهار کرد: اردوی مشهد، قم و  اردوهایی تفریحی همچون سرخه حصار، فشم و بوستان نهج‌البلاغه برای شرکت‌کنندگان در برنامه‌های تابستانی این مسجد در نظر گرفته شده است.

 

هاشمی با بیان اینکه ثبت‌نام در برنامه‌های تابستانی مسجد باب‌الحوایج (ع) رایگان است، گفت: برنامه‌های آموزشی برای خواهران صبح‌ها و برای برادران عصرها برگزار می‌شود و علاوه بر آن‌ها این مسجد در زمینه‌های فرهنگی، مراسم و یادواره شهدا،  همه ساله برنامه‌های گسترده‌ای برگزار می‌کند.

 

یادآور می‌شود؛ مسجد باب‌الحوایج (ع) در تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان امین، میدان رهبر واقع شده است.

 

منبع:شیستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد