دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه باید در انجام کارها اخلاص داشته باشیم، افزود: فعالیت های مرتبط با امام رضا(علیه السلام) باید از تداوم خوبی برخوردار باشد.

به گزارش مساجد نیوز  از مشهد، حجت الاسلام حمید رضا ارباب سلیمانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور  در نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت که در بنیاد بین المللی امام رضا(علیه السلام) برگزار شد با بیان اینکه هر روز دایره همکاران ما گسترده تر می شود، گفت: انجام فعالیت های فرهنگی انسانهای ویژه ای را می طلبد و در این خصوص همکاران ما مردان و زنان بلند همتی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه اگر روحیه بالا و جهادی نداشته باشیم امور محوله به سرانجام نمی رسد، اظهار داشت: داشتن اخلاص در انجام کارها بسیار مهم است و هر نوع فعالیتی باید برای رضای خداوند باشد ضمن اینکه باید این مسئله را در نظر داشته باشیم که به طور مستمر خودمان را نقد نماییم.

 

دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور با تاکید بر اینکه همکاران ما باید تلاش گر باشند، ادامه داد: برخی همت بلند دارند اما تلاشگر نیستند اما ما در ستاد دهه کرامت رنگین کمانی از همکاران خوب را از تمامی دستگاهها داریم.

 

حجت الاسلام ارباب سلیمانی با تاکید بر اینکه برای امام رضا(علیه السلام) همه آماده خدمت هستند، بیان کرد:انسانها باید خوش دل بوده و هنگام شرکت در امور بد بین نباشند همچنین اگر کسی خوش اخلاقی را که یکی از صفات شایسته است نداشته باشد در برخورد با دیگران نمی تواند تاثیرگذار باشد.

 

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه باید خوش عمل باشیم و کارهای خوب و مطلوبی عرضه کنیم، گفت:برخی خوب حرف می زنند اما خوب عمل نمی کنند اما ما باید تلاش کنیم تا کارهایی را که برای امام رضا(علیه السلام) انجام می دهیم از تداوم خوبی برخوردار باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد