به گزارش مساجد نیوز، استاندار هرمزگان از اجلاس سراسری نماز به عنوان رویداد بسیار مهمی که آذر ماه سال جاری در هرمزگان برگزار می شود نام برد و بر بسیج تمامی دستگاه ها برای برگزاری مطلوب این رخداد تاکید کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، دکتر جاسم جادری در نشست شورای اقامه نماز […]

به گزارش مساجد نیوز، استاندار هرمزگان از اجلاس سراسری نماز به عنوان رویداد بسیار مهمی که آذر ماه سال جاری در هرمزگان برگزار می شود نام برد و بر بسیج تمامی دستگاه ها برای برگزاری مطلوب این رخداد تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، دکتر جاسم جادری در نشست شورای اقامه نماز استان هرمزگان با اشاره به میزبانی هرمزگان به عنوان برگزارکندده اجلاس بیست و ششم، تصریح کرد: این اجلاس می تواند در جذب اقشار مختلف به ویژه جوانان به نماز اثرگذار باشد.

وی با ذکر این مطلب که برگزاری چنین اجلاس هایی کمک بسیاری به ایجاد معنویت و حل مشکلات موجود در جامعه می کند، افزود: برگزاری اجلاس نماز قطعا برای استان هرمزگان خیر و برکت به همراه دارد.

دکتر جادری همچنین به بازتاب منطقه ای این اجلاس پرداخت و با اشاره به اتحاد و همدلی شیعه و سنی در استان هرمزگان، عنوان کرد: شیعه و اهل سنت در این خطه از ایران اسلامی سالها در کنار یکدیگر یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی داشته اند و حضور آنها در این اجلاس به اتحاد هرچه بیشتر کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه با ترویج فرهنگ نماز، گناهان کمتر و بسیاری از مشکلات حل و آسیب های اجتماعی برطرف خواهد شد، گفت: این اجلاس منجر به تقویت امر نماز و مبانی فرهنگی خواهد شد.

منبع:سجاده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد