مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، اجرای طرح پیوند جوانان و نوجوانان با مسجد را از برنامه های محوری این دبیرخانه در فصل تابستان عنوان کرد و گفت: این طرح در ۵۰ مسجد استان اجرا می شود.

به گزارش مساجد نیوز از چهارمحال و بختیاری، به نقل از خبرگزاری شبستان از چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام مراد یوسفی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، در نشست خبری اوقات فراغت «آسمانی ها» که با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، گفت: این طرح که با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه در استان اجرا می شود علاوه بر تابستان در سایر ایام سال نیز آموزش هایی در رشته های مختلف به شرکت کنندگان ارائه می دهد.
وی همچنین با اشاره به آغاز طرح آسمانی ها در استان، افزود: این طرح با مشارکت بیش از ۱۲ هزار متقاضی در ۳۸۰ کانون فرهنگی و هنری برگزار می شود.
یوسفی ادامه داد: تلاش شده تا با ارائه برنامه های متنوع، جذاب و سازنده در طرح «آسمانی ها» نقش مهمی در غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان ایفا کنیم.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، برگزاری اردوهای زیارتی را از مهمترین برنامه های جنبی طرح اوقات فراغت عنوان کرد و گفت: همچنین تلاش شده تا با بهره گیری از مربیان باتجربه و توانمند گام مهمی در ارائه آموزش های بهتر به جوانان و نوجوانان گام برداشته شود.
 منبع:ایکنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد